Будемо знайомі!
 

 

 

Краснопьоров Сергій Миколайович

- ортопед-травматолог із досвідом роботи понад 10 років;

- кандидат медичних наук;

- асистент кафедри травматології та ортопедії Запорізького державного медичного університету

 

 

 

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

  • Володію всіма видами артроскопічних операцій на великих суглобах (колінному, гомілковостопному, плечовому).
  • Виконую ендопротезування тазостегнового та колінного суглоба усіма ендопротезами, які представлені на ринку України.
  • Займаюся хірургічним лікуванням патології стоп.
  • Займаюся консервативним лікуванням патології колінного, плечового та тазостегнового, гомілковостопного суглобів із застосуванням сучасних технологій.

Регулярно проходжу навчання з артроскопії суглобів, ендопротезування колінного та кульшового суглоба, ортопедичної корекції деформації стоп у провідних клініках світу.

Як потрапити на прийом?

Консультативний прийом ведеться у Центрі ортопедії та реабілітації Артролайф (Запоріжжя, вул. Якова Новицького 4). Попередній запис за тел. 050-236-60-70 та 096-879-79-47

Операції виконуються у Клініці Святого Миколая  (Запоріжжя, вул. Святого Миколая 53а). Попередній запис за тел. 066-499-59-20

Ще трохи про себе

Є автором понад 69 наукових праць, 9 патентів на винаходи. У даний час триває робота над докторською дисертацією з проблеми хірургічного лікування ушкоджень передньої хрестоподібної зв'язки. Провідними напрямками є наукові дослідження, присвячені відновленню зв'язок колінного суглоба після їх травм, а також ендопротезуванню кульшового та колінного суглобів. Кандидатську дисертацію захищено в Інституті патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Сітенко АМН України, м. Харків. Тема кандидатської дисертації стосується лікування пошкоджень зв'язкового апарату гомілковостопного суглоба. Наразі ведеться науково-практичне дослідження, яке присвячене темі артроскопічного відновлення зв'язок колінного суглоба, а також профілактиці та лікуванню остеоартрозу колінного суглоба різної етіології. 

Член Асоціації ортопедів-травматологів України, член Української асоціації спортивної травматології, хірургії колінного суглоба та артроскопії. Постійно виступаю з доповідями на конференціях в Україні та за кордоном.